Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
200tl yatırım yaptım 170tl alcagım var almamın imkansız oldugu için oyunu bırakıyorum
arkadaslar 200 tl yatırım yaptım oyun ilk acıldıgında ilk para yatıranlar kar eder mantıgııyla düsündüm yeni depoyla birlikte 20 dkda bir 7/24 oyuna girip kristalleri toplamam lazım aldıklarımı depoya bassamda 20 dk olan süre 22 dk civarı oluyo 2 dk fln fark ediyo yani depoyu genişletme sansım yok denesem bile bu sefer madenlerin süresi dolcak madensizde kazanamıcam ztn 12 ayda yatırcagımı alcam 12 ay 20dkda bir oyuna girip kristal toplayabilen varsa ben ona 200 degil üste bi 500 tl daha vereyim buda ne için sadece yatırdıgımı benim olan parayı almak için bu çile bu site yatırım yapmayanlar için yapılmıs cünkü admin devamlı oyuncular kazancak oyuncular kazancak diyor bizde oyuncuyuz extra yatırım yaptık diye kötü olduk bizim paralarımız yatırım yapmayanlara ödeniyor bu sekilde site cevriliyor admine hakkımı helal etmiyorum ama yatırım yapmadan benim paramın gittigi arkadaslar güle güle harcasın paralarını helal hos olsun.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi